DLACZEGO WARTO WYBRAĆ APARAT SAMOLIGATURUJĄCY I LECZYĆ SIĘ ORTODONTYCZNIE U DR EMILII BARTCZAK?
 
🦷 wizyty kontrolne odbywają się co 6-8 tygodni, czyli rzadziej niż przy aparacie z ligaturami (gumkami utrzymującymi łuk w zamku). Niesie to za sobą korzyści finansowe, poprzez zmniejszenie kosztu leczenia przez ograniczenie ilości wizyt
 
🦷 aparat samoligaturujący przyspiesza leczenie o około pół roku, ponieważ jest zaprojektowany tak, by łuk był zabezpieczony specjalnym zamkiem, a nie ligaturami, których działanie z czasem słabnie. W aparacie samoligaturującym łuk pracuje z większą siłą, ponieważ nie jest blokowany przez ligatury.
 
🦷 Dr Emilia Bartczak bardzo rzadko usuwa zęby podczas leczenia ortodontycznego.
 
🦷 Dr Emilia Bartczak ma szeroką wiedzę stomatologiczną. Zajmuje się nie tylko ortodoncją, ale także wszczepia implanty, ma doświadczenie protetyczne. Potrafi zaproponować optymalne dla pacjenta rozwiązanie, wykorzystując nie tylko działanie aparatów ortodontycznych, ale także może zmienić kształt zębów licówkami lub koronami lub uzupełnić luki przy pomocy implantów
 
🦷 Dr Emilia Bartczak skupia się nie tylko na aspekcie estetycznym, ale również na poprawie oddychania, przełykania, a więc na poprawie komfortu życia pacjenta, często zalecając także konsultacje z logopedą, co zwiększa stabilność uzyskanych efektów leczenia.
 
🦷 wybierając leczenie ortodontyczne u Dr Emilii Bartczak można skorzystać z rozłożenia płatności na raty, poprzez bezpośrednią umowę ratalną z Przychodnią Aesthetic Dental, o niskiej stopie oprocentowania.
 
Zapraszamy na konsultację ortodontyczną 😄

#ortodontapiotrków #emiliabartczak #najlepszyortodonta #aestheticdental
 
Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/