Aktualizacja: Od maja wznowiliśmy pracę przychodni w pełnym zakresie usług z poniższymi obostrzeniami. 

Szanowni Państwo,

Pandemia SARS-CoV-2 jest dla nas wszystkich sytuacją trudną. Wymaga działań szczególnych. Kierując się troską o zdrowie Państwa wprowadziliśmy procedury ograniczające możliwość zarażenia wirusem. 

 1. W okresie pandemii COVID-19 wizyty są umawiane tylko i wyłącznie telefonicznie. 
  Uwaga: Telefon kom. 690 930 840  - od maja recepcja czynna jest w normalnych godzinach pracy przychodni. 
 2. Prosimy o oczekiwanie na wizytę poza przychodnią i wejście na wezwanie telefoniczne. Chcemy maksymalnie skrócić czas przebywania pacjenta w przychodni.
 3. Do przychodni mogą przychodzić jedynie pacjenci umówieni na wizytę. Jedyną osobą towarzyszącą może być rodzic/opiekun dziecka-pacjenta.
 4. Po wejściu do przychodni prosimy o :
  1. zdezynfekowanie rąk - podajnik łokciowy jest zaraz przy wejściu oraz
  2. oczekiwanie na pomiar temperatury. 
 5. Prosimy o poruszanie się po przychodni w asyście jednej z pracownic. Proszę niczego nie dotykać. Asystentki otwierają drzwi np: do gabinetu zabiegowego, pracowni RTG.
 6. Prosimy o płatności bezgotówkowe.
 7. W przypadku dłuższego przebywania na poczekalni pacjent będzie proszony o założenie maseczki chirurgicznej - dostaną ją Państwo od nas.

Celem maksymalnego ograniczenia prawdopodobieństwa zarażenia wirusem COVID-19 podjęliśmy oprócz powyższych obostrzeń następujące działania:

 • praca lekarza i asysty w :
  • dwuwarstwowym stroju ochronnym
  • podwójnych maseczkach (FPP3 + maseczka chirurgiczna)
  • przyłbicach lub goglach ochronnych
  • czepkach, ochraniaczach na buty
 • wymiana odzieży wierzchniej personelu medycznego po każdej wykonanej procedurze leczniczej;
 • obowiązkowe - o ile to możliwe - leczenie w ślinochronie (koferdam)
 • dezynfekcja i oczyszczenie chemiczne i fizyczne oraz wietrzenie połączone z przerwą w pracy każdego gabinetu po każdej wizycie pacjenta;
 • przeprowadzanie wywiadów lekarskich dotyczących zagrożenia zarażenia wirusem COVID-19;
 • dezynfekcja gabinetów i pomieszczeń Przychodni wykonywana jest przy pomocy preparatów certyfikowanych na usuwanie zagrożenia bakteryjnego i wirusowego

Prosimy o wyrozumiałość i życzymy wszystkim zdrowia,
zespół Aesthetic Dental.

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/