Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby nie powodując u Pacjentów niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem.

Nakładki wykonywane są metodą termoformowania na urządzeniach firmy Scheu Dental w wyspecjalizowanych laboratoriach na terenie kraju, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i analizy cyfrowej. Dzięki temu leczenie jest precyzyjne, szczegółowo zaplanowane i porównywalne cenowo a nawet tańsze niż inne metody leczenia stosowane w ortodoncji.

Nakładki są przezroczyste, niemal niewidoczne, a przez to  wyjątkowo estetyczne. Wykonane są z miękkiego materiału, bez żadnych elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są wygodne i nie powodują odczucia bólu czy gniecenia. Można je łatwo zdejmować do jedzenia i czyszczenia więc utrzymanie higieny jest niezmiernie łatwe. Są idealnie dopasowane do zębów, dlatego Pacjenci bez skrępowania mogą się śmiać i rozmawiać.

Koszt leczenia: jeden łuk – jeden miesiąc – 800zł

Sposób leczenia -  pobiera się wyciski, wysyła się do pracowni i pracownia określa czas leczenia. Stąd pacjent wie ile miesięcy będzie trwało leczenie i na tej podstawie można obliczyć całkowity koszt leczenia. Maksymalne przesunięcie zęba do 4 mm. Metodą tą leczymy jedynie stłoczenia.

Procedura leczenia: pacjent dostaje 3 rodzaje nakładek – średnią, miękką i twardą. Każdą nakładkę nosi pacjent tydzień. Po 3 tygodniach pacjent przychodzi do gabinetu na ponowne wyciski. Wysyłane są do pracowni i przysyłają kolejny etap leczenia ( kolejne 3 nakładki ). Nie ma kosztów dodatkowych za pobieranie wycisków.

Czas leczenia: Najkrótsze leczenie trawa 6-8 m-cy, średnio od 12 do 18 miesięcy w zależności od wielkości wady.

 

Więcej o nakładkach Clean Aligner znajdą Państwo na stronie http://clearaligner.pl/

M.in. opis przebiegu leczenia >>

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/