Szanowni Państwo,

Pandemia COVID -19 jest dla nas wszystkich sytuacją trudną. Wymaga działań szczególnych. Kierując się troską o zdrowie Państwa wprowadziliśmy procedury ograniczające możliwość zarażenia wirusem. 

  1. W okresie pandemii COVID-19 wizyty są umawiane tylko i wyłącznie telefonicznie.
  2. Prosimy o oczekiwanie na wizytę poza przychodnią i wejście na wezwanie telefoniczne. Chcemy maksymalnie skrócić czas przebywania pacjenta w przychodni.
  3. Do przychodni mogą przychodzić jedynie pacjenci umówieni na wizytę. Jedyną osobą towarzyszącą może być rodzic/opiekun dziecka-pacjenta.
  4. Po wejściu do przychodni prosimy o zdezynfekowanie rąk - podajnik łokciowy jest zaraz przy wejściu oraz oczekiwanie na pomiar temperatury. 
  5. Prosimy o poruszanie się po przychodni w asyście jednej z pracownic. Proszę niczego nie dotykać. Asystentki otwierają drzwi np: do gabinetu zabiegowego, pracowni RTG.
  6. Prosimy o płatności bezgotówkowe.
  7. W przypadku dłuższego przebywania na poczekalni pacjent będzie proszony o założenie maseczki chirurgicznej - dostaną ją Państwo od nas.
  8. Koszt każdej wizyty powiększany jest 50 zł - koszt środków ochrony osobistej lekarza, asystentki i recepcjonistki.
Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/