Czym jest CRYSTALINE©

Crystaline© to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome. Nakładki te są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wykonywane z użyciem najnowszych technologii 3D i analiz cyfrowych.

Szyny crystaline

Zalety leczenia szynami CRYSTALINE©

• Estetyka - przeźroczyste, niewidoczne.
• Wygoda - szyny są idealnie dopasowane do zębów, dzięki czemu nie przeszkadzają w mowie.
• Komfort - szyny nie zawierają żadnych wystających elementów.
• Szerokie zastosowanie - możliwość leczenia większości wad ortodontycznych. 
• Łatwo dają się wyjmować i ponownie zakładać, nie przeszkadzają w jedzeniu i utrzymaniu higieny.
• Pacjent zaznajamia się z symulacją efektów leczenia przed podjęciem leczenia.

Przygotowanie CRYSTALINE©

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, jesteśmy w stanie przygotować pełen przebieg leczenia z wysoką precyzją. Ewentualna kolejna wizyta w gabinecie ma na celu zweryfikowanie postępu leczenia. Do przygotowanie szyn CRYSTALINE© potrzebny jest wycisk lub skan obu łuków zębowych (nawet w przypadku leczenia tylko jednego łuku). Wyciski w naszym laboratorium dzięki technologii orto 3D scan są przekształcane w obraz cyfrowy i poddane obróbce. Przy zastosowaniu procedur i programów orto digital alignment analizujemy przypadki, określamy czas leczenia. Na koniec przy wykorzystaniu systemów druku orto 3D print tworzymy szyny potrzebne do leczenia.
 

przygotowanie crystaline

Koszt leczenia – 1000zł – 1łuk, w 90% leczone muszą być 2 łuki, brak kosztów pośrednich.

300zł – koszt wizualizacji, pacjent może obejrzeć stan początkowy uzębienia i efekt końcowy. Jeśli pacjent się zdecyduje na leczenie koszt wizualizacji jest odjęty od leczenia ( tzn jest za darmo ).

Sposób leczenia – ortodonta robi wyciski i wysyła do pracowni, która określa czas leczenia. W tym systemie mamy 2 rodzaje nakładek – miękka i twarda. Miękką pacjent nosi przez tydzień, twardą przez 2 tyg. Po tym czasie (po 3 tyg) przychodzi pacjent po kolejny zestaw nakładek. Nie ma potrzeby wykonywania wycisków.

Czas leczenia: Najkrótsze leczenie trawa 6-8 m-cy, średnio od 12 do 18 miesięcy w zależności od wielkości wady.

Umów się na wizytę konsultacyjną, w trakcie której ortodonta wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/