Co nowego w Aesthetic Dental?

Metamorfoza uśmiechu - zabieg pokrycia recesji dziąsła.

Kolejna metamorfoza w Aesthetic Dental! Tym razem przedstawiamy efekty przeprowadzonych u pacjentki zabiegów pokrycia recesji dziąsłowych. Zabiegi zostały przeprowadzone przez lek. dent. Annę Murawską w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim.

Czym jest recesja dziąsła?

To stopniowe obniżanie się brzegu dziąsła, które skutkuje odsłonięciem szyjek i korzeni zębowych. Recesjom dziąsłowym często towarzyszy nadwrażliwość zębów oraz krwawienie dziąseł. Recesje zaburzają też estetykę uśmiechu. Jednak nieleczona recesja dziąseł to nie tylko kwestia bólu, czy estetyki. Zaniedbanie problemu może prowadzić do szeregu poważnych skutków, włącznie z utratą zębów. Metoda leczenia recesji zawsze jest dobierana przez stomatologa indywidualnie i zależy od stopnia zaawansowania choroby, wieku pacjenta oraz jego oczekiwań dotyczących ostatecznego efektu leczenia. W przypadku łagodnych recesji pomocna może okazać się dokładniejsza higiena zębów i regularne usuwanie kamienia nazębnego w gabinecie stomatologicznym, natomiast bardziej zaawansowane przypadki mogą wymagać zabiegu chirurgicznego.

Recesja dziąsła lok.14 Zabieg pokrycia recesji dziąsła lok.14 Efekt zabiegu pokrycia recesji dziąsła lok.14
Recesja dziąsła w lok. 35 Zabieg pokrycia recesji dziąsła lok. 35 Efekt zabiegu pokrycia recesji dziąsła lok. 35

Jeśli masz problem z dziąsłami - zacznij działać!

Zapraszamy na konsultację periodontologiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Umów wizytę tel. 690 930 840.

Przychodnia Stomatologiczna AESTHETIC DENTAL Emilia Bartczak, Al. Armii Krajowej 15, 97-300 Piotrków Trybunalski.

Więcej…Metamorfoza uśmiechu - zabieg pokrycia recesji dziąsła.

Walentynki z Aesthetic Dental - umów się na bezpłatną konsultację w sprawie zabiegu wybielania zębów. Oczaruj drugą połówkę promiennym uśmiechem!

Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy ofertę specjalną!

Chcesz zachwycić swoją drugą połówkę pięknym, promiennym uśmiechem?

Marzysz o bielszych zębach, ale nie jesteś przekonany, czy zabieg wybielania się u Ciebie sprawdzi?

Przybywamy z rozwiązaniem!

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację dotyczącą zabiegu wybielania zębów, na której sprawdzimy, czy Twoje zęby są zdrowe i możesz bezpiecznie poddać się zabiegowi. Zapoznamy Cię też z naszą ofertą i wspólnie dobierzemy opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Delikatny zabieg rozjaśniania Blanc One Click połączony z higienizacją, profesjonalne gabinetowe wybielanie zębów Blanc One Touch przy użyciu specjalnej lampy, a może szyny wybielające do stosowania w domowym zaciszu? Przyjdź do nas i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego uśmiechu!

Umów się na wizytę telefonicznie 690 930 840 lub bezpośrednio w naszej przychodni w dniach 8-14.02.2024, podając hasło: WALENTYNKI.

Zapraszamy serdecznie!

Przychodnia Stomatologiczna AESTHETIC DENTAL Emilia Bartczak
ul. Armii Krajowej 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Bezpłatna konsultacja w sprawie wybielania zębów na walentynki w Piotrkowie Trybunalskim w Aesthetic Dental.j

Więcej…Walentynki z Aesthetic Dental - umów się na bezpłatną konsultację w sprawie zabiegu wybielania...

Leczenie ortodontyczne? Warto być w Aesthetic Dental!

Dlaczego warto leczyć się ortodontycznie w Aesthetic Dental? Istnieje wiele powodów!

 1. Podczas leczenia skupiamy się nie tylko na aspekcie estetycznym, lecz również na poprawie oddychania oraz przełykania, co zwiększa komfort życia i wpływa na zwiększenie stabilności leczenia.
 2. Prowadzimy leczenie kompleksowe, zajmujemy się nie tylko ortodoncją. Oferujemy usługi z zakresu leczenia zachowawczego, implantologii, protetyki oraz chirurgii. Potrafimy zaproponować optymalne dla Państwa rozwiązania wykorzystując nie tylko działanie aparatów ortodontycznych.
 3. Wszczepiamy mini-implanty ortodontyczne, odsłaniamy zatrzymane w podniebieniu kły i sprowadzamy je do łuku. Wszystkie dodatkowe zabiegi związane z leczeniem ortodontycznym załatwicie Państwo w jednym miejscu - u nas!
 4. Bardzo rzadko usuwamy zęby podczas leczenia ortodontycznego.
 5. Umożliwiamy rozłożenie płatności za leczenie na raty.
 6. Stosujemy nowoczesne metody leczenia. Np: leczenie nakładkowe.
 7. Przygotowujemy plany leczenia z harmonogramem i kosztorysem, a nad całym procesem leczenia czuwa nasz Opiekun Pacjenta.

Bardzo dbamy o naszych pacjentów, a pacjenci ortodontyczni są grupą, która jest szczególnie wymagająca! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę zniżkową, która pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowie Waszych uśmiechów . Leczenie zachowawcze i profilaktyka z dedykowaną zniżką, a do tego specjalny rabat na leczenie ortodontyczne dla członków jednej rodziny. Brzmi świetnie, prawda? Sprawdźcie sami co dla Was przygotowaliśmy!

Leczenie ortodontyczne zniżki dla pacjentów Aesthetic Dental Piotrków Trybunalski

Więcej…Leczenie ortodontyczne? Warto być w Aesthetic Dental!

NOWOŚĆ! BlancOne - prawdziwa rewolucja w dziedzinie wybielania gabinetowego.

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy dla Państwa NOWOŚĆ w dziedzinie wybielania gabinetowego. Serdecznie zapraszamy na zabiegi przy użyciu preparatów serii BlancOne:

 • higienizację połączoną z szybkim zabiegiem rozjaśniania zębów preparatem BlancOne Click
 • bezpieczne i zachwycające rezultatem wybielanie zębów produktem BlancOne Touch

Telefoniczna rezerwacja terminu wizyty: 690 930 840

Informacje dotyczące zabiegów rozjaśniania zębów oraz wybielania znajdują się w artykule BlancOne - wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

tanie wybielanie zębów w Piotrkowie Trybunalskim

Więcej…NOWOŚĆ! BlancOne - prawdziwa rewolucja w dziedzinie wybielania gabinetowego.

Bezpłatna konsultacja ortodontyczna i zniżka na leczenie za polecenie Aesthetic Dental

Jesteś naszym Pacjentem? Lubisz do nas wracać? Jesteś zadowolony z efektów leczenia w naszej placówce?

Jesli tak, nie zwlekaj ani chwili! Poleć leczenie ortodontyczne w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim swoim znajomym oraz rodzinie i zyskaj nawet do 500zł zniżki na koszty leczenia! 

Jak to działa?

Jeśli nowy pacjent, z Twojego polecenia, rozpocznie u nas leczenie ortodontyczne, Ty zyskasz jedną ze zniżek na leczenie w naszej przychodni stomatologicznej:

 • otrzymasz 300 zł rabatu, jeśli pacjent rozpocznie leczenie ortodontyczne aparatatem ruchomym (Bio-blok, Hyrax, Marco Rosa)
 • otrzymasz 500zł rabatu, jeśli pacjent rozpocznie leczenie ortodontyczne aparatami stałymi lub nakładkami

Ważne: nowy Pacjent podczas wypełniania karty przed pierwszą wizytą, musi wpisać Twoje dane, jako osoby polecającej, dzięki której trafił do naszej przychodni.

Dla osoby, która rozpocznie u nas leczenie ortodontyczne, również mamy bonus!

Jesli rozpocznie leczenie w ciągu 3 miesięcy od konsultacji ortodontycznej, koszty leczenia ortodontycznego zostaną pomniejszone o cenę konsultacji. Kwotę 250zł odejmiemy od kolejnej wizyty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji, razem możecie zyskać więcej! 

rabat na leczenie za polecenie ortodoncji w Aesthetic Dental bezpłatna konsultacja ortodontyczna w Piotrkowie Trybunalskim

Nasz aktualny cennik oraz informacje o zniżkach znajdują się tutaj.

Więcej…Bezpłatna konsultacja ortodontyczna i zniżka na leczenie za polecenie Aesthetic Dental