Lekarze


Lekarz dentysta Emilia Bartczak 
Stomatolog ortodonta Emilia Bartczak Aesthetic Dental Piotrków Trybunalski
Właścicielka przychodni. Specjalizuje się w ortodoncji, protetyce, implantologii, chirurgii stomatologicznej.
Lekarz dentysta Anna Murawska
Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji mikroskopowej, mikrochirurgii periodontologicznej i implantologii wdrażając w tych dziedzinach najnowocześniejsze rozwiązania. Uzyskała tytuł implantologa kończąc Curriculm Implantologiczne DSI oraz liczne szkolenia z zakresu gospodarowania tkanką kostną i tkankami miękkimi. W codziennej praktyce najbardziej lubi procedury wymagające precyzji i koncentracji, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Z pełnym zaangażowaniem dba o Pacjenta, starając się dopasować najlepsze rozwiązania do Jego indywidualnych potrzeb. Prywatnie: mama dwójki dzieci, lubiąca podróżować i spędzać czas z dobrą książką.
Lekarz dentysta Magdalena Stępień
Lekarz dentysta Magdalena Stępień Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim
Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Pasjonuje się estetyczną odbudową zębów ( bonding, flow- injection, licówki) oraz leczeniem zachowawczym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Koncentruje się na kompleksowym podejściu do pacjentów, stawiając na dopasowanie zabiegów do ich potrzeb. Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu lub z dobrą książką. W Aesthetic Dental zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną ( bonding, flow-injection, licówki) , endodoncją mikroskopową oraz chirurgią.
Lekarz dentysta Gabriela Kowalczyk
Lekarz dentysta Gabriela Kowalczyk Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego w Łodzi. W Aesthetic Dental wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej, chirurgii, endodoncji mikroskopowej. Jest pasjonatką swojej pracy. Nieustannie podnosi swoje kompetencje na kursach i konferencjach, aby pomagać pacjentom na jak najwyższym poziomie. W wolnym czasie uwielbia trenować taniec, jeździć na rolkach i nartach.

Lekarz dentysta Katarzyna Dąbrowska
Lekarz stomatolog Katarzyna Dąbrowska Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2018 roku naukowo i dydaktycznie związana z Zakładem Endodoncji UM w Łodzi, gdzie odbywa studia doktoranckie, szkolenie specjalizacyjne oraz prowadzi zajęcia ze studentami w języku polskim i angielskim. Jest autorką wielu artykułów, prac naukowych i wystąpień o tematyce związanej głównie z leczeniem kanałowym. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach dążąc do perfekcji w zawodzie. Poza stomatologią kocha podróżowanie, surfing oraz minimalizm :) W Aestetic Dental przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci wykonując leczenie z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

Opiekun Pacjenta


Paulina Misztela
Paulina Misztela Opiekun Pacjenta w Piotrkowie Trybunalskim Aesthetic Dental
Paulina Misztela, Opiekun Pacjenta w Aesthetic Dental, to osoba bardzo empatyczna, która na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro Pacjenta. Zapewni Ci ona wsparcie emocjonalne i odpowie na wszystkie Twoje pytania. W porozumieniu z lekarzem dentystą, Opiekun Pacjenta przygotuje plan leczenia Twoich zębów wraz z kosztorysem. Pomoże również w zorganizowaniu wizyt w Aesthetic Dental zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez stomatologa, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące planowanego leczenia- będzie przy Tobie już od pierwszej wizyty. Naszego Opiekuna Pacjenta poznasz m.in. na konsultacji ortodontycznej, konsultacji implantologicznej, czy konsultacji protetycznej. Pani Paulina zadba również o terminowość Twoich wizyt kontrolnych, zgodnie z zaleceniami Twojego stomatologa w Aesthetic Dental.

Recepcjonistki i Asystentki


  • Milena Justyna
  • Dominika Rozwandowicz
  • Aleksandra Kukułka
  • Joanna Dukowicz
  • Martyna Kłujszo
  • Marta Drozdowicz
  • Karolina Parzych
  • Małgorzata Langier