Odsłonięcie kła ze sprowadzeniem do łuku

Dentysta stomatolog Emilia Bartczak, jest nie tylko ortodontą, ale również chirurgiem. Wykonuje zabiegi odsłonięcia zatrzymanych kłów w podniebieniu wraz ze sprowadzeniem do łuku w Piotrkowie Trybunalskim w przychodni Aesthetic Dental.

Niekiedy kły nie wyżynają się prawidłowo i zatrzymują się w podniebieniu pacjenta. Kły są zębami kształtującymi profil twarzy. Sprowadzenie ich do łuku - czyli na ich właściwe miejsce jest ważne zarówno ze względów estetycznych jak i prawidłowego funkcjonowania zgryzu.

Jeśli szukasz gabinetu stomatologicznego w Piotrkowie Trybunalskim, w którym wyleczysz swoje zęby kompleksowo, zapraszamy do Aesthetic Dental. Nasz zespół składający się z doświadczonych dentystów stomatologów wykonuje zabiegi z zakresu: leczenia zachowawczego, leczenia endodontycznego przy użyciu mikroskopu, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Leczymy stomatologicznie dzieci i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług oraz komfort leczenia, dlatego cały proces kompleksowego leczenia stomatologicznego w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się w oparciu o przygotowany dla Państwa plan leczenia. Dodatkowo zapewniamy naszym pacjentom wsparcie Opiekuna Pacjenta na każdym etapie leczenia stomatologicznego w Piotrkowie Trybunalskim. Umów wizytę: 690 930 840 i zadbaj o swój uśmiech!