Odsłonięcie kła z sprowadzeniem do łuku

Dr Emilia Bartczak jest nie tylko ortodontą ale również i chirurgiem. Przeprowadziła już parę odsłonięć kłów zatrzymanych w podniebieniu wraz z sprowadzeniem do łuku.

Niekiedy kły nie wyżynają sie prawidłowo i zatrzymują się w podniebieniu pacjenta. Kły są zębami kształtującymi profil twarzy. Sprowadzenie ich do łuku - czyli na ich właściwe miejsce jest ważne zarówno ze względów estetycznych jak i prawidłowego funkcjonowania zgryzu.

 

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/