Odbudowa estetyczna zębów w Piotrkowie Trybunalskim. Bonding, flow-injection, licówki kompozytowe.


Nowoczesne metody odbudowy estetycznej zębów: bonding i flow-injection.

Dzięki rozwojowi stomatologii estetycznej mamy coraz więcej możliwości, by uzyskać piękny uśmiech, o którym zawsze marzyliśmy. Bonding i licówki flow-injection, to zabiegi, które pozwalają na szybką i efektowną przemianę uśmiechu. Jeśli interesuje Cię odbudowa estetyczna zębów i szukasz metody odpowiedniej dla siebie, warto przyjrzeć się tym nowoczesnym technikom. W naszej przychodni stomatologicznej w Piotrkowie Trybunalskim wykonujemy zarówno odbudowę metodą flow-injection, jak i bonding. W Aesthetic Dental możesz uzyskać znaczną poprawę estetyki swojego uśmiechu nawet podczas jednej wizyty. Brzmi ciekawe, prawda? Skontaktuj się z nami, umów konsultację w sprawie odbudowy estetycznej u naszego stomatologa i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twoich zębów.

Piękny uśmiech bez bólu i szlifowania zębów.

Bonding i flow-injection, to nieinwazyjne sposoby na poprawę estetyki naszego uzębienia. Techniki te pozwalają na bardzo precyzyjną i przewidywalną rekonstrukcję, a także zmianę kształtu i koloru zębów, poprzez uzupełnienie specjalnym materiałem kompozytowym. Ich ogromną zaletą jest brak konieczności szlifowania zębów. Taki zabieg odbudowy jest więc bezbolesny i nie powoduje utraty tkanek twardych zęba oraz daje możliwość korygowania efektu pracy w każdej chwili po jej wykonaniu.

Bonding polega na wykonaniu licówek kompozytowych bezpośrednio na zębach pacjenta i jest możliwy do wykonania podczas jednej wizyty. Najpierw stomatolog przygotowuje odpowiednio powierzchnię zęba, następnie pokrywa ją materiałem i modeluje go do uzyskania porządanego efektu.

Metoda flow-injection najczęściej wymaga od stomatologa współpracy z technikiem. Istneje tu możliwość stworzenia wizualizacji uśmiechu, a do wykonania odbudowy przygotowuje się specjalne szyny.

Zabiegi estetycznej odbudowy kompozytowej pozwalają na skorygowanie różnego rodzaju defektów estetycznych zębów (pęknięcia, ukruszenia, przebarwienia), przy jednoczesnym zachowaniu świeżego oraz naturalnego wyglądu uśmiechu pacjenta.

Zainteresował Cię temat odbudowy estetycznej zębów? Nie jesteś przekonany, czy bonding będzie dla Ciebie odpowiedni i potrzebujesz więcej informacji? Nasz dentysta służy pomocą! Umów się na wizytę i porozmawiaj z naszym stomatologiem, który dobierze metodę odpowiednią dla Ciebie.

Bonding, licówki flow-injection - odbudowa estetyczna zębów w Aesthetic Dental.

Poniżej przedstawiamy efekty pracy stomatolog Magdaleny Stepień, która wykonuje bonding i flow-injection w naszej przychodni w Piotrkowie Trybunalskim.

  • Licówki flow-injection bonding dbudowa estetyczna zębów Piotrków Trybunalski
  • Licówki flow-injection bonding dbudowa estetyczna zębów Aesthetic Dental
  • Licówki flow-injection bonding dbudowa estetyczna zębów dentysta Magdalena Stępień