Dr Emilia Bartczak

  1. Skupiamy się nie tylko na aspekcie estetycznym lecz również na poprawie oddychania oraz przełykania co zwiększa komfort życia i przyczynia się do większej stabilności efektów.
  2. Dr Emilia Bartczak ma szeroką wiedzę stomatologiczną. Jest nie tylko ortodontą. Wszczepia implanty i ma duże doświadczenie protetyczne. Potrafi zaproponować optymalne dla Państwa rozwiązania wykorzystując nie tylko działanie aparatów ortodontycznych. Chodzi np.: o zmianę kształtu zębów licówkami lub koronami czy uzupełnienie luki przy pomocy implantów.

Dla leczenia aparatami stałymi:

  • Leczenie bez usuwania zębów. Dr Emilia Bartczak bardzo rzadko usuwa zęby podczas leczenia ortodontycznego. 
  • Możliwość rozłożenia płatności na raty. Bezpośrednia umowa ratalna z niskimi kosztami - więcej w artykule Płatność w ratach>>.

 

Porównanie kosztów wizyt kontrolnych dla aparatów ligaturowych i samoligaturujących

Leczenie aparatami samoligaturującymi w porównaniu do aparatów ligaturowych :

  • Jest krótsze. Średnio dla aparatów ligaturujących trwa ono ok 3 lat a dla samoligaturujących ok 2,5 roku.
  • Umożliwia rzadsze wizyty kontrolne. 

Czym różni się aparat samoligaturujący od ligaturowego?

Aparat samoligaturujący podobnie jak ligaturowy, składa się z zamków i łuku. Nie występuje tu element pochodzenia zewnętrznego w postaci ligatury gumowej. Zamki są w taki sposób zaprojektowane, że zawierają same w sobie element trzymający łuk -  jest to zasuwa, klapka, obrotowe kółeczko lub zatrzaski.

Gumowa ligatura nie tylko utrzymuje łuk w zamku ale generuje również opór dla przesuwania się łuku w zamku przez co aparaty ligaturowe muszą działać większymi siłami. Poza tym z czasem guma rozciąga się i wymaga wymiany.

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/