Opiekun Pacjenta w Aesthetic Dental. Wsparcie Twojego leczenia.


Czy wiesz, że...

w Aesthetic Dental dbamy, by Pacjenci czuli się komfortowo na każdym etapie leczenia? U nas nie są to tylko puste słowa, czy zwykłe hasła reklamowe! Pacjenci naszej przychodni mają zagwarantowane wsparcie Pauliny, naszego Opiekuna Pacjenta. Podejmując leczenie stomatologiczne w przychodni Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim masz pewność, że otrzymasz pomoc na każdym jego etapie. Sprawdź naszą bogatą ofertę usług stomatologicznych. Zespół lekarzy w Asthetic Dental wyleczy Twoje zęby kompleksowo. Nie musisz już szukać każdego specjalisty osobno. Rozpocznij leczenie ortodontyczne, leczenie implantologiczne, czy leczenie protetyczne w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim i przekonaj się, jak przyjemne mogą być wizyty u dentysty.

Kim jest Opiekun Pacjenta?

Opiekun Pacjenta stomatologicznego to osoba, która w procesie leczenia pełni rolę "przewodnika" Pacjenta. Koordynuje leczenie i służy swoją wiedzą merytoryczną. To osoba pierwszego kontaktu w przypadku pojawiających się pytań, czy wątpliwości Pacjenta. Zapewnia mu wsparcie, troskę i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko po to, by pacjent przeszedł przez cały proces leczenia świadomie i komfortowo. Opiekun Pacjenta w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim będzie przy Tobie podczas Twojego leczenia ortodontycznego, leczenia implantologicznego, leczenia protetycznego oraz kompleksowego leczenia stomatologicznego, łączącego w sobie zabiegi z dziedziny ortodoncji, implantologii, stomatologii zachowawczej, czy chirurgii stomatoloigicznej. W trakcie leczenia zębów w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim masz pewność, że Opiekun Pacjenta zawsze czuwa, by cały proces Twojego leczenia przebiegał zgodnie ze stworzonym dla Ciebie planem leczenia.

Co zyskujesz dzięki wsparciu Opiekuna Pacjenta?

Doskonale wiemy, jak wiele pytań pojawia się w trakcie leczenia i jak trudno samodzielnie wszystkiego dopilnować. Opiekun Pacjenta zadba, by cały proces leczenia był dla Ciebie zrozumiały i został przeprowadzony zgodnie z harmonogramem ustalonym przez lekarza stomatologa. Już nie musisz się martwić, że coś przegapisz! Z nami uzyskasz piękny, zdrowy uśmiech bez zbędnego stresu. Ciesz się z efektów leczenia, a resztę zostaw nam.

Opiekun Pacjenta w Przychodni Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim wsparcie pacjentów podczas leczenia

Wsparcie Opiekuna Pacjenta w Aesthetic Dental w Piotrkowie Trybunalskim.

  • W porozumieniu z lekarzem dentystą, Opiekun Pacjenta przygotuje plan leczenia Twoich zębów wraz z kosztorysem.

  • Pomoże w zorganizowaniu wizyt w Aesthetic Dental zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez stomatologa.

  • Odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące planowanego leczenia- będzie przy Tobie już od pierwszej wizyty. Naszego Opiekuna Pacjenta poznasz m.in. na konsultacji ortodontycznej, konsultacji implantologicznej, czy konsultacji protetycznej.

  • Zadba o terminowość Twoich wizyt kontrolnych, zgodnie z zaleceniami Twojego stomatologa w Aesthetic Dental.

  • Paulina Misztela, Opiekun Pacjenta w Aesthetic Dental, to osoba bardzo empatyczna, która na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro Pacjenta. Zapewni Ci ona wsparcie emocjonalne i odpowie na wszystkie Twoje pytania.