Cennik przychodni stomatologicznej Aesthetic Dental

Płatności w ratach

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za droższe zabiegi na raty. Ortodoncja, protetyka, implanty, leczenie w znieczuleniu ogólnym.

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do zapoznania się z  umową płatności w ratach (plik RTF).  Informacji o płatności w ratach udzielą Państwu recepcjonistki i lekarz. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki na miejscu w przychodni.

W przypadku płatności w ratach do ceny regularnej doliczamy 8% wartości zabiegu nie mniej niż 350 i nie więcej niż 700 PLN..

Rabat rodzinny

Warunkiem otrzymania rabatu jest leczenie się u nas min dwóch członków rodziny. Przez leczenie rozumiemy odbycie minimum 2 wizyt w ciągu ostatnich 12-u miesięcy.

Rabat dotyczy najbliższej rodziny t.j. krewnych pierwszego stopnia lub partnera pacjenta.

Jeśli ww warunki spełnia 2 członków rodziny wówczas dostają Państwo 5% rabatu. Dla trzech członków rodziny rabat wzrasta do 10%. 

Uwaga: Rabat rodzinny nie łączy się z innymi zniżkami. Rabat rodzinny nie dotyczy: zabiegów z zakresu implantologii, ortodoncji oraz prac protetycznych.

Nasz cennik

loading...
Cennik
 

Formy płatności

W naszych przychodniach akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

Należności można również regulować przelewem na konto przychodni. Dane konta znajdą Państwo na stronie Kontakt, dane firmy >>