Cennik przychodni stomatologicznej Aesthetic Dental

Płatności w ratach

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za droższe zabiegi na raty. Ortodoncja, protetyka, implanty, leczenie w znieczuleniu ogólnym.

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do zapoznania się z  umową płatności w ratach (plik RTF).  Informacji o płatności w ratach udzielą Państwu recepcjonistki i lekarz. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki na miejscu w przychodni.

W przypadku płatności w ratach do ceny regularnej doliczamy 8% wartości zabiegu nie mniej niż 400 i nie więcej niż 800 PLN..

Rabaty i zniżki

A. Rabat rodzinny

Warunkiem otrzymania rabatu jest leczenie się u nas min dwóch członków rodziny. Przez leczenie rozumiemy odbycie minimum 2 wizyt w ciągu ostatnich 12-u miesięcy.

Rabat dotyczy najbliższej rodziny tj. krewnych pierwszego stopnia lub partnera pacjenta.

Jeśli ww warunki spełnia 2 członków rodziny wówczas dostają Państwo 5% rabatu. Dla trzech członków rodziny rabat wzrasta do 10%.

Uwaga: Rabat rodzinny nie łączy się z innymi zniżkami. Rabat rodzinny nie dotyczy: zabiegów z zakresu implantologii oraz prac protetycznych.

B. Rabat za polecenie leczenia ortodontycznego.

Pacjent, który poleci leczenie ortodontyczne w naszej placówce dostanie 500 zł zniżki na koszty leczenia wówczas gdy nowy pacjent rozpocznie leczenie ortodontyczne aparatami stałymi lub nakładkami. W przypadku aparatów ruchomych (Bio-blok, Hyrax, Marco Rosa) zniżka wynosi 300 zł.

C. Rabaty podczas leczenia ortodontycznego

  • W przypadku gdy leczy się ortodontycznie więcej niż jeden członek rodziny wówczas druga i następne osoby otrzymują 10% zniżki na założenie aparatu. Dalsze leczenie pierwszego członka rodziny jest również objęte tym rabatem.
  • Pacjenci podczas leczenia ortodontycznego mają 150 zł zniżki na higienizacje wykonywane podczas wizyt kontrolnych. Warunkiem uzyskania zniżki jest stosowanie się do zaleceń lekarza/higienistki - regularne wykonywanie wykonywanie zabiegów higienizacyjnych.
  • 10% rabatu na leczenie zachowawcze przed oraz w trakcie leczenia ortodontycznego pod warunkiem wniesienia zaliczki na nakładki lub aparat.

D. Zniżki przy realizacji kompleksowych planów leczenia.

Przy realizacji planu leczenia pacjent uzyskuje zniżkę 5-10% w zależności od zakresu planu leczenia.

Nasz cennik

loading...
 

Formy płatności

W naszych przychodniach akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

Należności można również regulować przelewem na konto przychodni. Dane konta znajdą Państwo na stronie Kontakt, dane firmy >>