Cennik przychodni stomatologicznej Aesthetic Dental

Płatności w ratach

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za droższe zabiegi na raty. Ortodoncja, protetyka, implanty.

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do zapoznania się z  umową płatności w ratach (plik RTF).  Informacji o płatności w ratach udzielą Państwu recepcjonistki i lekarz. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki na miejscu w przychodni.

W przypadku płatności w ratach do ceny regularnej doliczamy 8% wartości zabiegu nie mniej niż 350 i nie więcej niż 700 PLN..

Rabat rodzinny

Warunkiem otrzymania rabatu jest leczenie się u nas min dwóch członków rodziny. Przez leczenie rozumiemy odbycie minimum 2 wizyt w ciągu ostatnich 12-u miesięcy.

Rabat dotyczy najbliższej rodziny t.j. krewnych pierwszego stopnia lub partnera pacjenta.

Jeśli ww warunki spełnia 2 członków rodziny wówczas dostają Państwo 5% rabatu. Dla trzech członków rodziny rabat wzrasta do 10%. 

Uwaga: Rabat rodzinny nie łączy się z innymi zniżkami. Rabat rodzinny nie dotyczy: zabiegów z zakresu implantologii, zakładania/oddania aparatów ortodontycznych oraz prac protetycznych.

Nasz cennik

loading...
Cennik
 

Formy płatności

W naszych przychodniach akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

Należności można również regulować przelewem na konto przychodni. Dane konta znajdą Państwo na stronie Kontakt, dane firmy >>

Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/