Leczenie stomatologiczne dzieci bez bólu i strachu? W Aesthetic Dental to możliwe. Dokładnie wiemy, jak duży wpływ na dziecko ma wizyta u stomatologa. W naszej przychodni dbamy o dobre samopoczucie małych pacjentów. W poczekalni czeka na dzieci stolik z kolorowankami, a wizyty u dentysty nagradzane są drobnym upominkiem. Pacjenci uwielbiają nasz kosz pełen nagród!

Od samego początku wizyty, każdy z naszych lekarzy stomatologów z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem prowadzi rozmowę z dzieckiem, w przystępny sposób opowiada o przebiegu zabiegu stomatologicznego, który przeprowadza, jak również podejmuje inne tematy, które mogą zaciekawić dziecko. Rozmowa uspokaja i rozładowuje stres podczas wizyty, odwracając uwagę dziecka od tego, co dzieje się w buzi. Prowadzimy także wizyty adaptacyjne, podczas których Twoja pociecha może poznać gabinet i oswoić się z nim, bez prób leczenia zębów. Nasz gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres leczenia stomatologicznego dzieci, zabiegi chirurgiczne oraz profilaktykę. Prowadzimy także leczenie ortodontyczne dzieci w Piotrkowie Trybunalskim. Nasi pacjenci mają możliwość leczenia z gazem rozweselającym. W przypadku silnej dentofobii proponujemy leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Jeśli szukasz gabinetu stomatologicznego, do którego Twoje dziecko będzie wracało z radością, zapraszamy! Każdego dnia dbamy kompleksowo o zdrowie zębów naszych małych pacjentów. Umów się na wizytę i sprawdź nas!

stomatologia dziecięca na najwyższym poziomie leczenie w narkozie gez rozweselający wizyty adaptacyjne kolorowe plomby
stomatolog dziecięcy ortodonta dla dzieci w piotrkowie trybunalskim