Dlaczego warto leczyć się ortodontycznie w Aesthetic Dental? Istnieje wiele powodów!

  1. Podczas leczenia skupiamy się nie tylko na aspekcie estetycznym, lecz również na poprawie oddychania oraz przełykania, co zwiększa komfort życia i wpływa na zwiększenie stabilności leczenia.
  2. Prowadzimy leczenie kompleksowe, zajmujemy się nie tylko ortodoncją. Oferujemy usługi z zakresu leczenia zachowawczego, implantologii, protetyki oraz chirurgii. Potrafimy zaproponować optymalne dla Państwa rozwiązania wykorzystując nie tylko działanie aparatów ortodontycznych.
  3. Wszczepiamy mini-implanty ortodontyczne, odsłaniamy zatrzymane w podniebieniu kły i sprowadzamy je do łuku. Wszystkie dodatkowe zabiegi związane z leczeniem ortodontycznym załatwicie Państwo w jednym miejscu - u nas!
  4. Bardzo rzadko usuwamy zęby podczas leczenia ortodontycznego.
  5. Umożliwiamy rozłożenie płatności za leczenie na raty.
  6. Stosujemy nowoczesne metody leczenia. Np: leczenie nakładkowe.
  7. Przygotowujemy plany leczenia z harmonogramem i kosztorysem, a nad całym procesem leczenia czuwa nasz Opiekun Pacjenta.

Bardzo dbamy o naszych pacjentów, a pacjenci ortodontyczni są grupą, która jest szczególnie wymagająca! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę zniżkową, która pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowie Waszych uśmiechów . Leczenie zachowawcze i profilaktyka z dedykowaną zniżką, a do tego specjalny rabat na leczenie ortodontyczne dla członków jednej rodziny. Brzmi świetnie, prawda? Sprawdźcie sami co dla Was przygotowaliśmy!

Leczenie ortodontyczne zniżki dla pacjentów Aesthetic Dental Piotrków Trybunalski