Kolejna pacjentka zakończyła w tym miesiącu swoje leczenie ortodontyczne w naszym gabinecie w Piotrkowie Trybunalskim. Pacjentka leczona była aparatem stałym metalowym z zamkami samoligaturującymi Damon. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się jej uśmiech.

Podoba Ci się to, jak pomagamy naszym pacjentom? Marzysz o uśmiechu, który będziesz nosić na swojej twarzy z dumą? Nic prostszego! Zapraszamy na konsultację ortodontyczną do naszego gabinetu stomatologicznego w Piotrkowie Trybunalskim.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ zajmiemy się Twoim uśmiechem od A do Z!

Dr Emilia Bartczak jest ortodontką z Piotrkowa Trybunalskiego, która poza leczeniem ortodontycznym posiada szeroką wiedzą stomatologiczną. Zajmuje się też wszczepianiem implantów stomatologicznych oraz ma duże doświadczenie protetyczne. Potrafi zaproponować optymalne dla pacjenta rozwiązania, wykorzystując nie tylko działanie aparatów ortodontycznych. Nasze gabinety są nowocześnie wyposażone, posiadamy urządzenia i akcesoria, które sprawiają, że Twoje leczenie będzie przebiegało bezpiecznie, komfortowo i z dbałością o najwyższą jego jakość.

Zadzwoń już teraz i zapisz się na wizytę klikając tutaj: tel. 690 30 840

Aesthetic Dental
Armii Krajowej 15
Piotrków Trybunalski

Do zobaczenia!