Implanty zębowe w Aesthetic Dental

W dzisiejszych czasach implanty są najbardziej skutecznym uzupełnieniem braków zębowych, a nasze doświadczenie oraz najwyższej jakości systemy implantologiczne wykorzystywane podczas zabiegów dają naszym pacjentom gwarancję na cieszenie się zdrowym i pięknym uśmiechem.
Dzięki implantom unikniemy dylematów związanych z protetyką, np. koniecznością szlifowania zębów czy wyjmowaniem protez.

Czym jest implant?
Jest tytanowym korzeniem zęba, przypominającym niewielką śrubę, do której mocuje się porcelanową koronę. Przy współpracy z laboratorium wykonujemy piękne korony, wyglądające jak naturalne zęby.

U kogo stosujemy implanty?
Stosujemy u dorosłych pacjentów, którzy borykają się z brakami zębowymi. Przy odpowiedniej ilości zdrowej kości wszczep implantu to kwestia tylko jednego zabiegu. Na miejscu posiadamy diagnostykę RTG, która pomaga odpowiednio zaplanować procedurę oraz dobrać odpowiedni dla pacjenta system. Leczenie implantologiczne polecamy w przypadku:

  • utraty jednego zęba,
  • utraty kilku zębów - istnieje możliwość uzupełnienia w formie mostu na implantach,
  • bezzębia, czyli dla osób, które straciły wszystkie zęby, a chcą cieszyć się pięknym uśmiechem.


Czy jest to bezpieczne?
Najważniejsze, aby zabieg był dobrze zaplanowany i w odpowiednim miejscu - przez lekarza z doświadczeniem, z pomocą profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanego personelu, a implantologia w Aesthetic Dental stoi na najwyższym poziomie. Zabiegi są w pełni bezpieczne oraz bezbolesne.

Utrata zęba to dziś żaden problem. Implanty to pełen komfort użytkowania, zarówno psychiczny i fizyczny!


W razie pytań zapraszamy na konsultacje do naszych dentystów stomatologów w Piotrkowie Trybunalskim.
Telefon: 690930840

 

implanty zębowe Piotrków Trybunalski korona na implancie