Uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracamy uwagę przy poznaniu drugiego człowieka. Pozwala nam na złagodzenie negatywnych emocji, stresu, zwiększa pewność siebie, a nawet naszą atrakcyjność 😉. Oczywiście pod warunkiem, że jest szczery, a za taki większość z nas uważa ten, w którym pokazujemy zęby 🦷 🦷 🦷. Ważne jest zatem aby odpowiednio o to zadbać.
 
 
 
Higiena jamy ustnej jest tego bardzo ważnym elementem. Poza codziennym szczotkowaniem zębów
rano i wieczorem przez co najmniej 2 minuty należy również pamiętać o dodatkowych elementach, takich jak nić dentystyczna czy szczoteczki międzyzębowe. 🪥
 
 
🔍Aby dowiedzieć się jak zadbać o higienę jamy ustnej zapraszamy na wizytę instruktażową u naszych higienistek. Dobiorą one odpowiednie szczoteczki i akcesoria, aby ułatwić wam codzienną walkę o piękny, zdrowy uśmiech. Należy też pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych!
 
 
 
Zapraszamy! 😀
Piotrków Trybunalski 690 930 840
Wyślij wiadomośćkontakt@aestheticdental.pl
Odwiedź nasArmii Krajowej 15,
Piotrków Trybunalski

 

Dentysta Aesthetic Dental świadczy swoje usługi dentystyczne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również całego powiatu piotrkowskiego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz pomocy stomatologicznej między innymi takiej jak: endodoncja, profilaktyka stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implanty, chirurgia stomatologiczna. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: stomatolog Piotrków Trybunalski, stomatolodzy Piotrków Trybunalski, dentysta Piotrków Trybunalski, dentyści Piotrków Trybunalski, endodoncja Piotrków Trybunalski, ortodoncja Piotrków Trybunalski, gabinet stomatologiczny Piotrków Trybunalski, chirurgia stomatologiczna Piotrków Trybunalski, wybielanie zębów Piotrków Trybunalski.

Nasza recepcja dzwoniąc do Państwa korzysta z telefonu 530 395 845, 530395845. https://adresowo.pl/